ddd

ÜRÜN SEPETİ
Sepetinizde Ürün Yok

Hakkımızda

Hakkımızda

 

1923 yılında Hacı Mehmet GÜLŞEN ‘in bu mesleğe başlamasıyla gelişen süreç 1990 yılında Gülşen Gıda Tic. Ve San.A.Ş. adı altında bir aile şirketinin kurulmasıyla devam etmiş ve halen de bu çatı altında üretimini sürdürmektedir.

2007 yılında taşındığı yeni fabrikası donanım ve alt yapı olarak çağın gerektirdiği şekilde düzenlenmiş,  üretim kalitesi ISO 22000 ve 9001 kalite güvence belgeleriyle tescillenmiştir.

 

Halen de sürekli olarak teknik altyapısına yönelik yatırımlar yapmakta içinde bulunduğu dönemin gereklerini sektöründe ilk önce yerine getirenlerden olma gururunu taşımaktadır.

Gülşen, tüketim alışkanlıklarının sıkça değişiklik gösterdiği günümüzde ürün ve ambalaj AR-GE’lerini sürdürebilir planlamalarla yürütmekte, sürekli inovatif yaklaşımlar ortaya koymakta ve bu da firmanın sektöründe en belirgin yönlerinden birisi olarak öne çıkmaktadır.

16/04/2012 tarihinde  3.sü düzenlenen uluslararası güvenilir gıda zirvesi programında “Kuruyemiş” kategorisinde “Yılın Güvenilir Markası” ödülüne layık görülmüştür

25/12/2012 tarihinde Ekonomist ve Capital dergilerinin her yıl düzenlediği “Anadolu Markaları” yarışmasında ödül almaya layık görülmüştür.

Şubat 2013 ‘de Posta gazetesinin yaptığı “Kuruyemişin En Lezzetli 10 adresi” ulusal sektör araştırmasında 10 markadan biri olarakta Gülşen seçilmiştir.

 

       Dış ticaret konusu da şirketin en önem verdiği çalışma alanlarından birisidir. Bu bağlamda yurt dışı ve yurt içi fuarlara katılmakta, bu alana katkı sağlayacak tüm faaliyetler içerisinde yer almaya çalışmaktadır. Özellikle son 3 yıldır bu konuda yapılan çalışma neticesinde farklı coğrafyalardaki  10 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

     Yurtiçi ve yurtdışından gelen taleplere, ürün, ambalaj ve birçok konuda esnek ve hızlı hareket kabiliyetimizle, sunduğumuz seçenek çokluğu ile sektörümüzdeki diğer firmalardan ayırt edilen yönümüz olduğu,gerek sektör içinden gerekse müşterilerimiz tarafından ifade edilmektedir.